Rodinné domy Slavkov u Brna

o projektu

Rodinné domy Slavkov u Brna

Unikátní projekt výstavby zděných rodinných dvojdomů vychází z koncepce zdravého bydlení,  jednoduchých tvarů a spojením moderních technologií, ekologického přístupu a minimalizace energetické náročnosti, tím vytvoří výsledný komfort bydlení s energetickými úsporami.  Vytváříme domovy vhodné pro život.

Energeticky pasivní dvojdomy naleznete v příjemné a klidné lokalitě Pod Zlatou horou na ulici Slunečná a díky originální architektuře Vám nabídnou moderní a přitom zdravé bydlení. Pokud toužíte po krásném bydlení, které je spojeno s přírodou, potom naše rodinné domy splní všechna Vaše očekávání. Jako u všech našich projektů i u těchto domů dbáme na to, aby energeticky pasivní bydlení, poskytující našim klientům mimo jiné výhody v podobě života ve zdravém vnitřním prostředí, přineslo podstatné úspory v nákladech na bydlení. Promyšlené dispozice domů, byly doplněny také možností každodenního kontaktu s přírodou. Právě proto jsme zvolili lokalitu Slavkov u Brna.

V rámci celku souboru sedmnácti RD  jsou jednotlivé dvojdomy navrženy jako dvoupodlažní, s garáží a zahradou.

Ve všech domech jsou použity moderní technologie a materiály, jako například vzduchotechnika s rekuperací tepla,  okna s trojskly či nadstandardní zateplení domu. Budoucí majitelé ocení nízkou spotřebu energií, což budoucím majitelům zaručuje ekonomické úspory a pozitivní přístup k životnímu prostředí. Důkazem je štítek A energetické náročnosti budovy (velmi úsporná) a energeticky pasivní standard domu. Hlavní předností je řízená výměna čerstvého vzduchu a s tím související kvalita vnitřního prostředí s velmi příznivým vlivem na zdraví.

 

Naše výhody

Zdravé bydlení

Čerstvý vzduch po celý den

Pro dobré fungování těla a mysli i pro zdravý spánek je velmi důležitý celodenní přísun čerstvého vzduchu. Ten nejlépe zajistí systém automaticky řízeného větrání, kterým vybavujeme všechny naše domy.  Už žádný průvan, ani otevřená okna v mrazech. Řízené větrání s rekuperací tepla navíc udržuje nízkou hladinu škodlivého CO2.

Zdravé klima s minimem prachu a pylu

Čerstvý vzduch z venku prochází do bytu přes prachové a  pylové filtry. Výskyt prachu, nečistot a dráždivých alergenů je tak v našich domech omezen na minimum. Kvalitní zateplení a technologie řízeného větrání s rekuperací tepla udržují příjemné vnitřní klima v zimě i v létě.

Optimální vlhkost vzduchu

Věděli jste, že průměrná rodina vyprodukuje až 10 litrů vodních par denně? To je pro dům opravdu hodně. Optimální hladinu vlhkosti pomůže udržet systém automatického větrání, který ji průběžně kontroluje pomocí speciálních čidel. V domech se tak nemnoží plísně, roztoči ani bakterie.

Maximální komfort

Snížení hluku

Účinná izolace a speciální okna s trojskly nepustí do bytu žádný hluk z ulice a vy si tak plně vychutnáte útulnou atmosféru domova. Díky čerstvému vzduchu a dokonalému odhlučnění si ve svém domě vždy perfektně odpočinete.

Okolí plné zeleně

Pečlivě vybíráme lokality, kam umisťujeme naše projekty. Hlavním kritériem je vždy příroda v blízkosti s možností plnohodnotného volnočasového vyžití.

Úspora energií

O polovinu nižší provozní náklady

Naše nízkoenergetické domy a energeticky pasivní domy dokážou uspořit až 85 % nákladů na vytápění oproti běžným novostavbám. Takto nízké spotřeby energií dosahujeme díky optimálnímu využití sluneční energie, speciální vrstvené izolaci a ekologickému teplovzdušnému vytápění s rekuperací tepla.

Náskok díky moderním technologiím

Vzhledem k použití nejmodernějších technologií a špičkových materiálů můžeme nabídnout opravdu luxusní  domy. Díky zdravému vnitřnímu prostředí a promyšleným dispozicím poskytnou maximální komfort celé vaší rodině. Zároveň šetří životní prostředí i vaši peněženku.

Výhodná investice do budoucnosti

S rostoucími cenami energií, poroste i výše úspor na vytápění a tržní cena nízkoenergetických domů.