Rodinné domy Slavkov u Brna

o projektu

Rodinné domy Slavkov u Brna

Unikátní projekt výstavby zděných rodinných dvojdomů vychází z koncepce zdravého bydlení,  jednoduchých tvarů a spojením moderních technologií, ekologického přístupu a minimalizace energetické náročnosti, tím vytvoří výsledný komfort bydlení s energetickými úsporami.  Vytváříme domovy vhodné pro život.

Energeticky pasivní dvojdomy naleznete v příjemné a klidné lokalitě Pod Zlatou horou na ulici Slunečná a díky originální architektuře Vám nabídnou moderní a přitom zdravé bydlení. Pokud toužíte po krásném bydlení, které je spojeno s přírodou, potom naše rodinné domy splní všechna Vaše očekávání. Jako u všech našich projektů i u těchto domů dbáme na to, aby energeticky pasivní bydlení, poskytující našim klientům mimo jiné výhody v podobě života ve zdravém vnitřním prostředí, přineslo podstatné úspory v nákladech na bydlení. Promyšlené dispozice domů, byly doplněny také možností každodenního kontaktu s přírodou. Právě proto jsme zvolili lokalitu Slavkov u Brna.

V rámci celku souboru sedmnácti RD  jsou jednotlivé dvojdomy navrženy jako dvoupodlažní, s garáží a zahradou.

Ve všech domech jsou použity moderní technologie a materiály, jako například vzduchotechnika s rekuperací tepla,  okna s trojskly či nadstandardní zateplení domu. Budoucí majitelé ocení nízkou spotřebu energií, což budoucím majitelům zaručuje ekonomické úspory a pozitivní přístup k životnímu prostředí. Důkazem je štítek A energetické náročnosti budovy (velmi úsporná) a energeticky pasivní standard domu. Hlavní předností je řízená výměna čerstvého vzduchu a s tím související kvalita vnitřního prostředí s velmi příznivým vlivem na zdraví.